درباره شرکت

معرفی شرکت کاوشگران روی زنجان

شرکت کاوشگران روی زنجان فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز نمود و پیوسته با آموزش نیروی انسانی متخصص و کارآمد درمسیر توسعه کمی و علی‌الخصوص کیفی محصول نهایی گام‌های ارزشمندی برداشته است، ما مفتخریم به عنوان وظیفه در قبال مشتریان، محصولی با کیفیت در رده استاندارد های جهانی تولید و عرضه نماییم.

شمش روی این شرکت با کیفیت بالا در رنج (۹۹.۹۸۷ الی ۹۹.۹۹۳ درصد) و ناخالصی های پایین (ppm ۱۰≥fe≥۴, ۸۰≥pb≥۲۰, ۱۲≥cu≥۵, ۱۰≥cd≥۵) بخشی از نیاز صنایع داخلی و بازار های خارجی را به شمش روی با کیفیت و مرغوب تأمین می‌نماید.

در حال حاضر ۴۰ درصد از تولیدات شرکت در صنایع داخلی و  ۶۰ درصد به کشورهای ترکیه، روسیه، امارات، بلاروس، آذربایجان، یونان و … به صورت مستقیم و غیرمستقیم صادر می‌گردد.

 
 
cothe Crusher unit Of kavoshgaran zinc

مسئولیت محیط زیستی

شرکت کاوشگران روی زنجان با سرمایه‌گذاری قابل توجه از سال ۱۳۹۴ اقدام به بازسازی و ایزولاسیون کلیه پساب ها، جوی‌ها و آب‌انبارهای کارخانه نمود تا از  نفوذ پساب به زمین در چرخه تولید جلوگیری نماید و همزمان با ایجاد دو واحد کیک شویی و BZS توانست ناخالصی ها، روی و رطوبت در کیک باطله کارخانه را به حداقل برساند.

 

the filteration unit Of kavoshgaran zinc co

آموزش

این شرکت باور دارد نیروی انسانی کارآمد در کنار محیط زیست سالم، محور توسعه پایدار است. لذا آموزش پیوسته کلیه همکاران و آشنایی با تجربیات گذشته و دانش روز در حیطه فعالیت سرلوحه برنامه های این شرکت بوده و باور داریم این مهم، لازمه ارتقاء کمی و کیفی پروسه تولید و محصول نهایی است و ارزش گذاری به زحمات همکاران و ایجاد فضای کاری سالم، مناسب و ایمن را وظیفه خود می‌دانیم.

 

leaerning unit of kavoshgaran zinc co
نیروی انسانی کارآمد

نیروی انسانی متخصص و متعهد = افزایش راندمان و کیفیت در پروسه تولید و محصول نهایی

وکتور شمش روی کاوشگران روی زنجان
تولید محصول با کیفیت

 

بیش از ۲۰ سال سابقه تولید شمش روی
 
محیط زیست سالم
 

اعضای تیم

مهندس احمد فغفوری مدیرعامل و مهندس حمید فغفوری رئیس هیئت مدیره شرکت از سال ۱۳۷۸ و مهندس محمدحسن قربانی از سال ۱۳۹۴ به عنوان مدیریت کارخانه و پروژه می باشند.

گالری تصاویر شرکت کاوشگران روی